Kas mes tokie?

Mes džiaugiamės, kad Jūs užsukote į spalvingą ir įvairų lieto marmuro pasaulį, kuriam atstovaujame. Lieto marmuro gamybos technologija pasaulyje žinoma ir plačiai naudojama jau keli dešimtmečiai, Lietuvoje – nuo 1989 metų. Tai didžiąja dalimi natūrali medžiaga, kurią sudaro apie 85 procentus natūralaus smulkinto marmuro arba granito ir 15 procentų specialių rišamųjų dervų. Šiuolaikinėse technologijose vis dažniau naudojami ekologiški sintetiniai komponentai, kurie paįvairino gaminių asortimentą ir spalvinius sprendimus.
Skirtingai nuo gamtinio akmens, lietas marmuras yra šiltas, įgaunantis aplinkos temperatūrą, visiškai neįgeriantis vandens, kavos, vyno, sulčių, riebalų, kraujo, atsparus buitinei chemijai, acetonui, rūgštims kt.
Gaminiai gražūs, įvairiaspalviai, lengvai prižiūrimi, tvirti ir ilgaamžiai. Pasirinkite lietą marmurą, kaip medžiagą, iš kurios bus pagaminta Jūsų vonia, praustuvas,virtuvės stalviršis, palangės, barai, laiptai. Gal Jums tiks praustuvas su stalviršiu iš mūsų svetainėje siūlomų variantų? Jis daug patogesnis už standartines kriaukles „ant kojos“, po juo įkomponuosite lentynas, baldus ar skalbimo mašiną… O gal jums reikalingas individualių matmenų stalviršis su įlietu Jūsų pasirinktos formos dubeniu? Jeigu praustuvas skirtas visuomeniniam naudojimui arba Jūsų šeima gausi, suformuokime stalviršyje du, tris ar daugiau dubenų.
Statydami ar remontuodami namą, užmirškite standartinius palangių ar laiptams skirtų plytelių dydžius – iš lieto marmuro ar lieto granito galima pagaminti bet kurio pločio ir ilgio gaminius.
Taigi, lieto marmuro technologijos suteikia Jums galimybę įgyvendinti drąsius ir unikalius sumanymus, pasirenkant individualias formas ir netradicines spalvas savo aplinkai. Jūsų dėmesiui pateikiame bent dalį to, ką turėjome vakar ir galime šiandien. Tik Jūsų idėjų dėka mes tapsime tobulesni rytoj!
Susisiekime